ابزار مارکتینگ چه خدماتی ارایه می دهد :

تمرکز اصلی ابزار مارکتینگ بازاریابی اینترنتی است. خدمات ابزار مارکتینگ در زمینه دیجیتال مارکتینگ (طراحی سایت، تولید محتوا، دیتا اینتری، سئو، ، طراحی گرافیکی ، تایپ ، ترجمه ، موشن گرافیک ، طراحی اپلیکیشین ، تبلیغ در گوگل و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی) می باشد.

چگونه ثبت سفارش کنم؟

ابتدا در وب سایت ابزار مارکتینگ از طریق لینک زیر ثبت نام کرده و سپس در پورتال، نوع خدمات مورد نظر را انتخاب و بر روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید.

ثبت نام و ثبت سفارش

آیا امکان جلسه حضوری وجود دارد؟

بله، جهت مراجعه حضوری ابتدا با شماره 021 284 217 تماس بگیرید. اپراتور های ابزار مارکتینگ هماهنگی های لازم را انجام داده و خدمت شما اعلام می نمایند.

چگونه می توانیم به ابزار مارکتینگ اعتماد کنیم ؟

ابزار مارکتینگ دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و همچنین دارای نشان ثبت ملی می باشد.

قرارداد غیر حضوری برای طراحی سایت نیز ممکن می باشد؟

در صورتی که نمی توانید به صورت حضوری برای انعقاد قرارداد اقدام نمایید، میتوانید به صورت غیر حضوری قرارداد منعقد نمایید. در این روش قرارداد خام ابتدا برایتان ارسال می شود تا مفاد آن را مطالعه فرمایید و پس از اینکه مورد تایید بود، نسبت به امضا و ارسال آن برای ابزار مارکتینگ از طریق پست اقدام مینمایید. سپس ابزار مارکتینگ پس از مهر و امضا یک نسخه برایتان پست خواهد نمود و شما پس از دریافت قرارداد نسبت به واریز پیش پرداخت اقدام خواهید نمود.

جذب نیرو در ابزار مارکتینگ به چه صورت می باشد؟

جهت اطلاع از این موضوع لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید

راهنمای استخدام غیر حضوری

دریافت مشاوره در ابزار مارکتینگ به چه صورت می باشد؟

مشاوره تلفنی (رایگان): جهت درخواست مشاوره تلفنی لطفاً با شماره 021 284 217 تماس بگیرید

مشاوره حضوری (رایگان): جهت درخواست مشاوره حضوری ابتدا با شماره 021 284 217 تماس بگیرید تا اپراتور های ابزار مارکتینگ هماهنگی های لازم را انجام دهند و خدمت شما اعلام نمایند.

ایا برای خدمات سئو قرارداد می بندید؟

برای سئوی سفارشی قرارداد منعقد میشود. البته در صورت تمایل کاربر، برای همه پلن های سئو قرارداد منعقد می گردد.

چگونه از هزینه ها به صورت دقیق مطلع شویم ؟

شما می‌توانید با مراجعه به منوی بالا از تعرفه های مختلف خدمات مطلع شده و در صورت تمایل با شماره 021 284 217 تماس حاصل فرمایید.

آیا نکات سئو در خدمات تولید محتوای شما رعایت می شود؟

بله تمام دغدغه ما تولید محتوا با رعایت نکات سئو می باشد و امیداوریم بتوانیم نکات جدید سئو را نیز با تولید محتوای خودمان همراه داشته باشیم.